Haftalık Finansal Astroloji Yorumu: 20-26 Mart Haftası Para Durumunuzu Neler Bekliyor?

20-26 Mart haftasında astrolojide, bazı önemli tarihler bulunuyor. 20 Mart’ta İlkbahar Ekinoksunu yaşarken, gün ve gece eşitlenmesi, yeni başlangıçlar ve yenilenme zamanı olarak görülüyor. 21 Mart’ta Venüs, Yay burcundan Koç burcuna geçecek, bu riskli yatırımlara itebilir. 23 Mart’ta Ay, Kova burcunda dolunay yaparken, yeni yatırım, girişim fikirlerine açık olabilirsiniz. 26 Mart’ta da Merkür, Balık burcundan Koç burcuna geçiş yaparken, bu da hızlı kararlarla yeni işlere başlama, yatırım yapma kararlarını tetikleyebilir. Şimdi gelelim tüm bunlar burçların finansal durumuna nasıl yansıyacak? Önce yükselen olmak üzere burcunuza etkisini de bu hafta sizi para konularında neler bekliyor öğrenmek için buyurun?

Koç ve Yükselen Koçlar♈

Sevgili Koç ve yüksele Koçlar, bu hafta finansal açıdan değişken bir hafta olabilir. Venüs Uranüs ile kare açısı, ani ve beklenmedik finansal değişimler yaratabilir. Özellikle ortak finansallar, miras, vergi, kredi veya borçlar konusunda ani gelişmelere dikkat. Ancak bir fırsat penceresi açılabilir. Merkür’ün Jüpiter’le kavuşumundan dolayı finansal planlama, yatırımlar veya iş görüşmeleri yapmak için uygun bir hafta. Bu enerji, gelecekteki finansal hedefler için de yeniden değerlendirme zamanı olabilir.

Boğa ve Yükselen Boğa ♉

Sevgili Boğa ve yükselen Boğalar, bu hafta finansal açıdan olumlu bir hafta olabilir. Jüpiter’in Merkür ile kavuşumu, finansal işler, yatırımlar veya iş görüşmeleri için uygun bir hafta olurken, yaratıcı ve yenilikçi fikirler üreterek olumlu geri dönüşlere hazır olun. Finansal hedefleri belirlemek ve gelecek yatırımları planlamak için de uygun bir zaman aralığındasınız. Venüs’ün Yay burcundaki seyahati, iş gezileri, işbirlikleri ve yurtdışı işleri için de fırsatlar yaratıyor. Girişimleri genişletmek ya da farklı pazarlara atılmak için uygun bir dönemdesiniz. Mars’ın Satürn’le kare açısı, finansal sorumlulukları artıracak, o yüzden ödemelere dikkat edin.

İkizler ve Yükselen İkizler ♊

İkizler ve yükselen İkizler için finansal olarak olumlu gelişmelere gebe olan bu hafta, Venüs’ün Uranüs ile kavuşumu, beklenmedik ve ani finansal fırsatlar getirirken, yeni para kazanma fırsatları da sunabilir.

Merkür’ün Jüpiter ile kavuşumu, finansal planlama, yatırımlar veya iş görüşmeleri yapmak için uygun bir zaman diyor ancak borç ödemelerine ya da kredi, kredi kartı gibi harcamalara da dikkat edin.

Yengeç ve Yükselen Yengeç ♋

Yengeç ve yükselen Yengeçler için finansal açıdan karışık bir hafta olabilir. Beklenmedik yerlerden çıkan borçlarınızı ödemekte zorlanabilirsiniz. Planlı davranırsanız ilerisi için de olumlu dönüşler yaratabilirsiniz. Venüs’ün Yay burcundaki seyahati ise iş ve eğitim için yeni bölgelere açılmayı gerektiriyor.

Aslan ve Yükselen Aslan♌

Sevgili Aslan ve yükselen Aslanları bu hafta finansal olarak olumlu bir hafta bekliyor. Beklenmedik yerlerden ya da ümidinizi kestiğiniz yerlerden gelen ödemeler rahatlatabilir. Yaratıcı tarafınızı çalıştırıp, biraz da risk alabilirseniz para kazanmak için de fırsatları da göreceksiniz. Venüs’ün Yayda bulunması, Merkür’ün Jüpiter’e kavuşumu iş ya da eğitim için seyahatleri ve görüşmeleri hızlandırabilir.

Başak ve Yükselen Başak ♍

Sevgili Başak ve yükselen Başak, disiplinli ve organize bir yapıya sahip olduğunuz için, yeni fırsatları gözden kaçırma sorunu var. Dikkatli olmanızı tavsiye ederiz. Para konusunda titiz ve endişeli olsanız da gözünüzden kaçmış olabilir ödemeler ortaya çıkabilir.

Terazi ve Yükselen Terazi ♎

Sevgili Terazi ve yükselen Terazi, bu hafta finansal açıdan olumlu bir hafta olabilir. Venüs’ün Yay burcunda seyahati, finansal fırsatlar getirebilir ve finansal gelirlerde artış yaşayabilirsiniz. Yatırım için doğru bir hafta olurken, yine de gereksiz harcamalara dikkat etmenizi öneririz. İş ve yatırım konusunda yaratıcı fikirler çok olacak ancak dengeyle yine içinde en iyisini yakalama telaşına düşerseniz, fikir almayı deneyin.

Akrep ve Yükselen Akrep ♏

Akrep ve yükselen Akrep, bu hafta para durumun olumlu yönde etkilenirken, yatırım fırsatlarına da daha açık olabilirsin. Bu hafta, finansal planlarınızı gözden geçirirken, geleceği güvence altına almak için yeni bütçe stratejileri oluşturabilirsiniz. Geçmiş finansal hatalarını düzeltmek ve borçlarını ödemek için de bu haftayı kullanabilirken, risk almayı seven yapınızla araştırma yapmayı ve analizleri unutmayın.

Yay ve Yükselen Yay♐

Sevgili Yay ve yükselen Yay, bu hafta, iş, eğitim ve kariyer alanlarında şanslı hissederken, kazançlar yükselebilir. Yatırım fırsatları artarken, yüksek riskli yatırımlardan uzak durmak gereken bir dönemde oluyorsunuz. Yeni gelir kaynaklarıyla finansal artışlar görülebilir.

Oğlak ve Yükselen Oğlak♑

Sevgili Oğlak ve yükselen Oğlak, bu haftayı finansal açıdan biraz zorlu geçirebilirsiniz. İşlerle ilgili beklenmedik harcamalar çıkabilir ve biraz zorlayabilir. Yatırım tarafında bir miktar beklemeye geçerken, riskli yatırımlardan da uzak durmak daha kazançlı olmasa da kayıplar önlenebilir. Finansal planları yeniden gözden geçirmek önemli olurken, bütçe düzenlemesi gerekebilir.

Kova ve Yükselen Kova ♒

Kova ve yükselen Kova, bu hafta iş ve eğitim açısından önemli bir gelişmeler ve girişimler kapıda beliriyor. Kazançlara hazır olun, bazen göremeyebilirsiniz. Yine de riskli taraftan kaçmak bu hafta için daha önemli olabilir.

Balık ve Yükselen Balık ♓

Sevgili Balık ve yükselen Balık, 20-26 Mart haftasında, finansal açıdan karışıklıklara dikkat etmesi gerekebilir. Beklenmeyen borç ve ödemelere dikkat etmek gerekiyor. Bütçeyi sarsabilecek olan bu sürprizlere karşın, yaratıcılık öne çıkarken, gelirlerde de artış olasılığı görülüyor. Yatırımlarda mevcut kısmı korumak bu hafta öne çıkıyor.

Haftaya görüşmek üzere! Bize olanları yazmayı unutmayın?

Kaynak: https://onedio.com/haber/haftalik-fin…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir