Memleket Partisi’nden açıklama: İnce’nin sağlığı iyi, adaylıktan çekilmeyecek

Memleket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Prof. Dr. İpek Özkal Sayan, tv100’de katıldığı canlı yayında Muharrem İnce’nin sağlık durumuna ilişkin açıklama yaptı.

İnce’nin sağlığının iyi olduğunu açıklayan Sayan, “Çekilme gibi bir durum söz konusu bile değil. Yine bir algı operasyonu söz konusu. Elbette ki psikolojisi, fiziksel durumu etkilendi. Etkilenmemesi mümkün değil. Bunlarla başa çıkmak kolay değil” dedi.

Sosyal medyada partilerine operasyon yapılmaya çalışıldığını ifade eden İpek Özkal Sayan, “Birtakım sahte dekontlar ve görüntüler yayımlayarak algı operasyonu yapılmaya çalışılıyor. Konunun özel hayat üzerinden tartışmasını rasyonel bulmuyorum. Burada iyi niyet olmadığını düşünüyorum. Sayın İnce’nin eşinin bindiği araba, 10 milyon dolar aldığına dair sahte dekontun tarihi de biliyorsunuz pazar günüydü. Bankalar biliyorsunuz pazar günü çalışmaz. O kadar yüksek meblağ internet üzerinden de gitmez. Bu yayınlanan görüntüler… İsrail, Alman kaynaklı olduğu da ortaya çıktı. Bu görüntüler sahte ve yalan görüntülerdir” diye konuştu. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir