Galatasaray’ın yeni transferi Katarina Lazovic’ten Eczacıbaşı mesajı!

Galatasaray Daikin’in yeni transferi Katarina Lazovic, İtalyan medyasından Mozzart Sport’a açıklamalarda bulundu. Transfer sürecinden bahseden Lazovic, sözleşmeyi aralık ayında imzaladığını söyledi.

GALATASARAY EN İYİ SEÇENEKTİ
“Iyi bir takıma ve kaliteli bir lige gelmek istedim. Geçen sezondan tecrübem sayesinde birçok kulübün ara sezonda oyuncu arayacağını biliyordum. Acele etmedim. Bekledim ve bir şeylerin ortaya çıkacağını biliyordum. Galatasaray kesinlikle en iyi seçenekti. İlk olarak, Türkiye liginde olması, ikinci olarak, kulübün baskı yapacak olması, bunu seviyorum çünkü kendimi daha da zorlamak istiyorum. Guillermo Hernandez’in çok iyi bir antrenör olduğunu duydum, bu yüzden her şey tek bir kulüpte bir araya geldi. Aralık ayında sözleşmeyi imzaladım ve şimdi burada olmaktan çok mutluyum.”

“Kulübün uzun süredir yabancı oyuncularla çalıştığı açıkça belli oluyor; her şeyin nasıl ilerlediğini biliyorlar, her şeye çözüm buluyorlar. Sekiz, dokuz gün önce geldim ve hemen antrenman ritmine girdim; hafta sonu bir maç oynadık.

LAZOVIC’TEN ECZACIBAŞI MESAJI
Şimdi, ilk kez İstanbul’un biraz daha fazlasını görmeye gidiyorum; Bianka Busa bana Asya tarafını gösterecek. Herkes şehrin muhteşem olduğunu söylüyor, daha iyi tanımak için sabırsızlanıyorum. Buraya uyum sağlayacağımdan hiç şüphem yok… İlk maçta oynamadım çünkü bundan önce yaklaşık sekiz gün antrenman yapmamıştım. Bir sonraki maç Eczacıbaşı’na karşı. Gerçekten takıma yardımcı olabileceğimi düşünüyorum; biraz yeni enerjiye ihtiyaçları var. Tabii ki, oynayacağımı varsaymak değil; formayı kazanmam gerekiyor. Ama gerçekten her şeyin harika olacağını düşünüyorum. İlk izlenimler çok güzel ve her yerde böyle değil.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir